Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bonnieux - informace o obci

Západní část Lubéronu (Petit Lubéron) je poseta kouzelnými vesnicemi. Malinká Bonnieux na vrcholu kopce nabízí nádherný výhled do údolí. Městečko Bonnieux v Luberonu je věhlasné svými kostely, muzeem pekařství, zbytky pevností ze 13. století, starými uličkami a dalšími památníky minulosti jako například městský dům Hotel de Roucille.

Vesnice Bonnieux se nachází v regionu Provence, na jiho-východě Francie. Leží v nadmořské výšce 450 m, jen 15 km od Apt a 10 km od Lourmarin. Za vidění zde stojí mimo jiné pamětihodnosti i most Pont Julien, ochranná hráz a národní park Parc régional du Lubéron.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě. Bonnieux nabízí návštěvníkům velké množství nejrůznějších sportovních aktivit. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu či rajtování. Bonnieux a jeho nejbližší okolí je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na horském kole.

Tip na výlet
Malé městečko Apt je centrem pohoří Grand Lubéron. V Maison du Parc v Aptu můžete zhlédnout videoukázky či získat informace o zdejších pěších túrách, přírodě a vegetaci. Lubéron tvoří vápencové pohoří táhnoutí se od Manosque k Cavaillonu a údolí na obou jeho stranách.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie