Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villeneuve-Loubet - informace o letovisku

Villeneuve-Loubet se nachází v Zátoce andělů („Baie des Anges“), 10 km severo-východně od Antibes, 20 km od Cannes. Město najdete pár minut jízdy autem od moře a leží mezi městy Nice a Cannes. Městečko Villeneuve-Loubet se rozkládá podél obou břehů říčky Loup a těsně přiléhá k pobřeží se širokou pláží. Je to letovisko vhodné pro rodinou rekreaci - místní pláž je 4 km dlouhá a v okolí je řada možností pro výlety a turistické túry.

Starému městu dominuje středověký hrad, původně sídlo rodiny Villeneuve. Zajímavostí je místní Musée de l´Art culinaire - muzeum kulinářského umění, s více než 5 tisíci recepty vyhlášené provensálské kuchyně. Nachází se zde překrásný záliv Baie des Anges, zátoka Andělů.

Veškeré služby v místě. Středisko nabízí fitness-centrum, masáže i thalassoterapii. Prázdninový resort Marina Baie des Anges na Villeneuve-Loubet Plage je vzdálen asi 15 km od centra Nice. Nádherné oblázkové pláže, které se táhnou od rezidence až k 4 km vzdálenému Antibes, spolu s průzračně čistým mořem jsou základními předpoklady pro strávení báječné dovolené.

Ve městě se nachází také tenisové středisko Le Tennis de la Vanade, které se nachází ve městě Villeneuve-Loubet na francouzské Riviéře.Tenisový klub je umístěn v členité krajině přibližně deset minut od pobřeží a je rozdělen na dvě části - antukové dvorce, klubovou restauraci,ubytovací část,bazén a tenisové zázemí. Ve druhé části jsou kurty betonové, rozmístěné kaskádovitě v krásné členité krajině, hlavní ubytovací budova a parkoviště. Každoročně navštěvuje tento klub mnoho týmů z Německa, Belgie,  Švýcarska a České republiky a využívají příjemného klimatu k uspořádání tenisových kempů, kdy počasí dovoluje téměř celoroční hraní na venkovních dvorcích.

Tipy na výlety

Letovisko se výborně hodí i jako výchozí bod pro výlety, prohlídky a jízdy do půvabné krajiny vnitrozemí nebo pro návštěvu Monaka.

Monako, nezávislý stát a daňový ráj, rozlohou menší než Centrální park v New Yorku, je magnetem pro ty, co hledají zvláštní kouzlo. V Monaku se konají pravidelné festivaly, ohňostroje a automobilové závody, vrcholící Velkou cenou Monaka (Grand Prix) konanou vždy v květnu, kdy jsou silnice uzavřeny pro dopravu a celý přístav se promění v závodní dráhu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie