Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cap Galou Bénat - informace o obci

Středověká obec Cap Galou Bénat se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Cap Galou Bénat se nachází 5 km od Bormes, 3 km od La Faviére, 5 km of Le Lavandou. Galou Bénat je klidná osada ležící na vyvýšeném místě, ve svahu s pěkným výhledem. Zátoka s malými zálivy, písečné i kamenité pláže - to vše dotváří jedinečnou atmosféru Cap Galou Bénat.

V Cap Galou Bénat se mohou návštěvníci věnovat mimo jiné hraní tenisu. Cap Galou Bénat se nachází v krásné přírodě, návštěvníkům nabízí písečnou i kamenitou pláž a krásnou zátoku Le Gaou ke koupání. Cap Galou Bénat je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety

V okolí Cap Galou Bénat je mnoho turistických cest. Přibližně 3 km od Cap Galou Bénat je sportovní přístav Bormes Faviere.

Tři exotické a nádherné ostrovy Îles d´Hyéres, dříve oblíbené útočiště pirátů a dnes zčásti patřící francouzské armádě, jsou pozoruhodnou, nedotčenou, chráněnou přírodní oblastí. Auta zde nesmí, a tak jsou tyto ostrovy ideální místem pro nenáročné procházky zdejší voňavou vegetací a koupání v průzračných vodách. Na Porquerolles, největším z těchto ostrovů, si můžete vypůjčit kolo a prozkoumat zdejší skalnaté úzké zátoky na severním pobřeží a písečné zálivy na jihu.

Přísně chráněný národní park Port-Cros je zavlažován přírodními prameny a je bohatý na flóru a faunu. Pobřežní vody jsou chráněnou mořskou přírodní rezervací. Od pláže u La Palud se můžete potápět podél vytyčených podmořských tras a vidět fantastické množství mořských tvorů, včetně mořských hub, ježovek, chobotnic a murén. A pro skutečné milovníky přírody je zde Île du Levant s nejstarší nudistickou kolonií na světě – Héliopolisem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie