Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Six Fours Les Plages - informace o městě

Šarmantní provensálské městečko Six Fours Les Plages se nachází 10 km od Toulonu. Město Six Fours se najdete na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Six Fours nabízí množství kulturních, vodních i jiných sportovních aktivit.

Na 18 km dlouhém nádherném pobřeží naleznete krásné písečné pláže, skryté skalnaté zátoky, malé rybářské přístavy i úchvatné lesní porosty. Místo je ideální pro turisty a cyklisty, nachází se zde velké množství cyklostezek a pobřežních cest.

Six Fours je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí, hodí se pro túry na horském kole i pěší výlety. Six Fours nabízí možnost vyzkoušet si jet-ski (vodní nafukovací skútry). Navštívit zde můžete akvárium a oceánografické muzeum.

Nedaleké souostroví Embiez se právem pyšní divokou přírodou s romantickými plážemi mezi skalami, nádherným koupáním v průzračné vodě či rozkošnými provensálskými vesničkami, které jsou připravené přivítat své návštěvníky.

Díky svému přepychu, čisté modré vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky. Přístavy jsou plné obrovských jachet, skvělé restaurace, noční kluby a kasina se starají o kvalitní jídlo a zábavu, toto pobřeží však nabízí mnohem více.

Provence, země levandulových polí a olivových hájů, provoněných svahů a úrodných údolí, okouzlujících barev a jasného světla, je opěvována díky všem těmto krásám. Jediným nepříznivým jevem je zde chladný vítr, takzvaný mistral, proudící v zimě ze severu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie