Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Martin de Castillon - informace o vesnici

Malá vesnice St Martin de Castillon se nachází v regionu Provence, na jihovýchodě Francie. Leží v nadmořské výšce 450 m asi 15 km od Apt, 33 km od Forcalquier a 65 km od Avignon. Obec dominuje údolí Calavon, které od sebe dělí Vaucluse a Alpy Haute Provence.

St Martin de Castillon je nejvyšší bod Grosser Lubéron. Horská příroda obklopující St Martin de Castillon uchvátí zajisté každého návštěvníka. Návštěvníci se zde mohou věnovat mimo jiné hraní petanky. St Martin de Castillon je ideálním místem pro milovníky turistiky a jízdy na horském kole. V okolí St Martin de Castillon je množství turistických stezek a cest vhodných pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Na jihovýchod od Aptu vede z Auribeau náročná túra nahoru až na Mourre Négre, nejvyšší vrchol Montagne du Lubéron (Lubéronského pohoří) s nádherným výhledem do všech světových stran. Na sever od Mourre Négre jsou opuštěné kamenolomy oblasti Colorado de Rustrel, impozantní krajiny ve všech možných odstínech červené a oranžové.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie