Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lauris - informace o obci

Vesnice Lauris se nachází v regionu Provence, na jihozápadě Francie. Leží na březích Durance, na vyvýšeném místě, asi 26 km od Cavaillon, 34 km od Aix en Provence a 55 km od Marseille. Lauris je ideálním místem dovolené pro všechny milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky.

V obci jsou k dispozici potraviny, restaurace a řada pamětihodností. V létě se zde konají lyrické koncerty, prodej starožitností a početné trhy. Návštěvníci se zde mohou věnovat různým sportovním i kulturním aktivitám. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu, rajtování a rybaření (s povolením). V okolí Lauris vede mnoho turistických stezek a cest pro túry na horském kole.

Tipy na výlety
Aix-en-Provence se hned po Paříži počítá k nejkrásnějším francouzským městům. Elegantní město si toto označení vysloužilo svými půvabnými bulváry, stinnými náměstími a stovkami nádherně zdobených kamenných kašen.

Carmargue je nádherný, rozlehlý mokřad, tvořený deltou řeky Rhône. Je krajinou vlnící se trávy a modrých lagun. Tento jedinečný ekosystém je domovem velkého množství divoké zvěře, zejména pak mnoha druhů obojživelníků a vodního ptactva. Na pastvinách se pasou stáda proslulých bílých koní, které si osedlali zdejší honáci známí jako „gardians“. Camargue obklopují nekonečné prázdné pláže a skromná letoviska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie