Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Roquebrune sur Argens - informace o obci

Roquebrune je poklidná středověká vesnice plná strmých uliček a klenutých průchodů otvírajících se do velkolepých výhledů na moře. Roquebrune sur Argens se nachází 13 km od Fréjus, 12 km od St Aygulf a 23 km od Ste Maxime. Historickou vesnici Roquebrune sur Argens najdeme na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Roquebrune sur Argens je ideálním místem pro klidnou relaxační dovolenou.

Roquebrune Village nabízí návštěvníkům obchody, supermarket, řeznictví, pekařství, poštu, banku, restaurace, bar a lékárnu, je zde k dispozici i lékař. V Roquebrune sur Argens si návštěvníci mohou zahrát tenis, věnovat se rajtování a horolezectví nebo mohou navštívit golfové hřiště s 18 jamkami. V místě je také půjčovna kol a horských kol.

V Roquebrune sur Argens a okolí se můžete věnovat mnoha sportovním aktivitám. Bezprostřední okolí je ideální pro výlety na horském kole i pro pěší turistiku. Přibližně 15 km od Roquebrune sur Argens se mohou návštěvníci zúčastnit thalassoterapie. V okolí 10 - 15 km, ve Fréjus et aux Issambres se mohou návštěvníci věnovat vodním sportům, 15 km od obce je písečná pláž, aquapark Aquatica, ze kterého budou mít radost zejména děti, a sportovní přístav Les Issambres. Návštěvníci se zde mohou věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či vodnímu lyžování.

Zajímavost

Mořská pěstící kosmetika skrývá bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících přípravků a potravinových doplňků pro krásu a dobrý pocit každého člověka. Firma Thalgo sídlí na jihovýchodě Francie v městečku Roquebrune-sur-Argens (region Var). Firmu založil v roce 1964 lékárník pan M. Bouclet. Na počátku se firma zabývala výrobou produktů z řas pro léčebné účely. V roce 1968 byla zaregistrována značka Thalgo a v 70. letech již dodávala firma svůj patent „jemně rozemleté mořské řasy“ do hlavních thalasso center.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie