Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Roquefort la Bédoule - informace o obci

Malá a klidná vesnice Roquefort la Bédoule se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Roquefort la Bédoule je dobrým výchozím bodem pro výlety do okolí a pro prozkoumání celého regionu. Vesnice Roquefort la Bédoule se nachází 42 km od Toulon, 26 km od Marseille, 9 km od La Ciotat, 8 km od Cassis.

Roquefort la Bédoule nabízí všechny služby v místě. Návštěvníci se zde mohou věnovat mimo jiné rajtování. Roquefort la Bédoule je místem, kde si můžete v klidu odpočinout. V okolí Roquefort la Bédoule je množství krásných turistických cest, proto je Roquefort la Bédoule vhodné pro ty, kteří mají rádi pěší túry i nenáročné procházky.

Tipy na výlety

Cassis – na západ směrem od Cassisu se do bílých pobřežních útesů zařezávají fjordům podobné zátoky, nazývané calanques. Jejich pláže jsou přístupné pouze, sešplháte-li po útesech dolů. V Cassisu jsou podél přístavu výborné rybí restaurace.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie