Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Cézaire sur Siagne - informace o obci

Autentická provinční vesnice Saint Cézaire sur Siagne se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jihovýchodě Francie. Vesnička Saint-Cézaire-sur-Siagne se vypíná na skalním štítu ve výšce 300 m nad řekou Siagne. Nabízí jedinečné panorama na pahorky pohoří Esterel a Maures až po první předalpské vrcholky. Se zdravým podnebím je Saint Cézaire sur Siagne vhodné pro astmatiky a kardiaky.

Saint Cézaire sur Siagne je známé jako staré lázeňské město pro léčbu dýchacích cest. Saint Cézaire sur Siagne je tedy ideálním místem pro ozdravnou relaxační dovolenou celé rodiny. V Saint Cézaire sur Siagne jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a pamětihodnosti. Městečko nabízí i řadu sportovních aktivit a pořádá se zde mnoho slavností. V červenci jsou v Saint Cézaire sur Siagne oblíbené slavnosti Fete de l´Olive a v srpnu Fere de l´Estivant.

Zachoval se zde římský most, středověký most ve tvaru oslího hřbetu, starobylé náměstí s opevněním a soubor 9 studní ze 14. stol., prádelny a napajedlo pro mezky. Kostel pochází z r. 1720. Díky dobré pověsti ve vesnici žije spousta umělců, zejména sochařů a spisovatelů.

V Saint Cézaire sur Siagne se mohou turisté věnovat kánoím, tenisu, rajtování, rybaření, turistice a honitbě. Saint Cézaire sur Siagne najdete 13 km od Montauroux, 16 km od Grasse, 30 km od Cannes, kde si můžete naplánovat zajímavé výlety.

Tip na výlet

Grasse a okolí
Samotné město je fascinujícím bludištěm strmých ulic s podloubími a renesančními prvky, které prozrazují vliv italských obchodníků. V 18. století už bylo Grasse světovým centrem kosmetiky a tím zůstalo dodnes. Okolní krajina je je zaplavena voňavými lány květin – zlatá mimosa pokrývá svahy v lednu a únoru, v létě ji střídají růže a levandule a na podzim jasmín, všechny s opojnou vůní.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie