Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sanary sur Mer - informace o letovisku

Malebné přímořské letovisko Sanary sur Mer se nachází v regionu Var, asi 12 km od města Toulonu, a láká k návštěvě zejména milovníky vodních sportů. Letovisko Sanary sur Mer najdeme na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Slunné městečko tohoto jména leží nad Středozemním mořem východně od Marseille. Pro svoji polohu a alespoň dočasné bezpečí přitahovalo příslušníky nejrůznějších národů.

Letovisko je skvělým místem pro strávení aktivní dovolené. Poskytuje ideální podmínky pro koupání, vhodné je také pro pěší turistiku a výlety na kolech. Ve Frégate (24 km od Sanary sur Mer) jsou pro návštěvníky k dispozici tenisové kurty a golfové hřiště.

Sanary sur Mer se nachází přímo u moře. Jsou zde vhodné podmínky pro koupání, potápění či plachtění, vodní sporty všech druhů včetně vodního lyžování, pěší i cykloturistiku. Naleznete zde nádherný přístav a krásné písčité pláže, které lákají ke slunění. Návštěvníci se zde mohou koupat v krytém bazénu nebo v zátoce, která je určena přímo pro koupání. Veškeré služby jsou k dispozici přímo v místě. V Sanary sur Mer je také sportovní přístav.

Sanary, ukryté mezi vinicemi a olivovníky, přímo vybízí k procházkám. Navštívit však můžete i květinový trh, rybářský přístav a procházet se živými uličkami města. V Sanary je exotická zahrada s tropickými rostlinami a ZOO se stovkami ptáků a zvířat. Bonbónkem je pak automobilové muzeum se sbírkou kabrioletů a roadsterů.

Tipy na výlety

Nedaleko můžete navštívit ostrov Ile des Embiez s nádhernou florou. Anebo se vypravíte do námořního muzea či za uměním přímo do Toulonu?

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie