Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vallauris - informace o letovisku

Historické letovisko Vallauris najdeme na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Vallauris se nachází 50 km od St Raphael, 55 km od Monaco, 84 km od St Tropez. Vallauris poskytuje návštěvníkům řadu kulturních a zejména sportovních příležitostí.

Vallauris, nedaleko od Cannes vděčí za svou proslulost Pablu Picassovi, který znovu oživil pověst Vallauris jako centra hrnčířství tím, že pracoval ve zdejším keramickém ateliéru. Zdejší Galerie Madoura, kde Picaso pracoval, je stále ještě místem s velmi kvalitní nicméně drahou keramikou.

Zajímavou nabídkou Vallauris je mimo jiné kurz keramiky, kterého se návštěvníci mohou zúčastnit. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. Vallauris také nabízí tenisové kurty a golfové hřiště. Ve Vallauris se také můžete věnovat fitnessparcouru a zúčastnit se výjezdů na člunech.

V létě se v letovisku mohou návštěvníci věnovat různým sportovním aktivitám, je zde sportovní přístav, kde můžete vyzkoušet potápění, plachtění či vodní lyžování. Vallauris je ideální také pro turistiku a výlety na horském kole. Písečná pláž, kterou ocení zejména milovníci slunce a opalování, se nachází 3 km od Vallauris.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie