Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Les Arcs sur Argens - informace o obci

Vesnice Les Arcs sur Argens se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jihozápadě Francie. Les Arcs sur Argens leží na jihu regionu, 11 km jižně od Draguignan, 68 km severo-východně od Toulon, 92 km západně od Nice. Les Arcs sur Argens nabízí jedinečnou kombinaci starých historických budov a moderních prvků. Za branou s věžními hodinami objevíte moderní vesnici s šarmantními ulicemi a starými domy. V Les Arcs sur Argens jsou veškeré služby v místě.

Les Arcs sur Argens je ideální výchozím bodem pro různé výlety do okolí. V Domaine St Endréol, 12 km od Les Arcs sur Argens, je golfové hřiště. Za návštěvu v Les Arcs sur Argens stojí zejména propasti Verdon, dlouhé turistické cesty a početné druhy vodních sportů.

Tip na výlet

Gorges du Verdon – tento nejhlubší a nejširší kaňon v Evropě, přírodní div a jedinečné prostředí, je oblastním přírodním parkem poskytujícím útočiště neobvyklé flóře i fauně. Geograficky se tato soutěska nachází na průsečíku Alp a středozemní krajiny. Výsledkem je obrovská rozmanitost přirozených prostředí a množství rostlin a živočichů, které nenajdete nikde jinde.

Stezka vedoucí tímto kaňonem poskytuje nádhernou, asi 24 kilometrů dlouhou túru. Nicméně větší část této stezky je kvůli náročnosti terénu a nebezpečí otevření vodních přehrad omezena na skupiny s průvodcem. Ti neohroženější mohou vyzkoušet rafting nebo kajaky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie