Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Aygulf - informace o letovisku

Saint Aygulf, které je administrativní součástí dvojměsta Fréjus - St. Raphael, je vzdáleno asi 60 km od Cannes. Letovisko St Aygulf je situováno na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. St Aygulf leží přibližně 6 km od Fréjus, 15 km od Ste Maxima a 40 km od St Tropez. Městečko St Aygulf je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, pláží a koupání.

St Aygulf nabízí písečnou pláž v délce 1,5 km a dále skalnatou pláž. Návštěvníci St Aygulf se mohou koupat v zátoce, která je k tomu určená, ale mohou také navštívit aquapark. V St Aygulf je sportovní přístav, turisté se zde mohou věnovat potápění. St Aygulf je také vhodným místem pro rybaření.
V St Aygulf jsou k dispozici veškeré služby, je zde supermarket, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, lékárna a lékař. St Aygulf nabízí také dětské hřiště a půjčovnu kol.

Okolí St Aygulf zahrnuje velké množství turistických a cyklistických cest. Zejména děti ocení návštěvu aquaparku Aquatica. St Aygulf je vhodným místem pro dovolenou celé rodiny. V Roquebrune sur Argens (6 km od St Aygulf) se můžete věnovat rajtování, tenisu nebo golfu (golfové hřiště s 18 jamkami).

Tipy na výlety

Římský přístav Fréjus (Forum Julii), založený Juliem Caesarem, je obzvláště bohatý na římské a středověké ruiny. Ačkoliv je původní římský přístav zanesený naplaveninami, zůstal zde poměrně velký amfiteátr a fragmenty akvaduktu, vstupní brány a divadla.

Monaco - celodenní autokarový výlet do slavného ministátu a luxusního letoviska. Návštěva Oceánografického muzea, střídání stráží před Knížecím palácem a slavné kasino bude příjemným zpestřením tohoto programu. Můžete zvládnout také prohlídku manufaktury na výrobu francouzských parfémů ve středověkém městě Eze.

Saint Tropéz a Port Grimaud - večerní autokarový výlet spojený s návštěvou luxusního letoviska známého z komedií s Louis de Funésem. Před slavnou filmovou četnickou stanicí se můžete vyfotografovat i vy. Při návratu domů se zastavíte ještě ve francouzských "Benátkách" a to v městečku Port Grimaud, které bylo postavěno v šedesátých letech pro milovníky jachtingu po vzoru tradiční provensálské architektury.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie