Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vaugines - informace o obci

Malá stará vesnice Vaugines se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Vaugines leží 20 km jižně od Apt, 15 km jižně od Bonnieux, 30 km východně od Cavaillon. Vaugines leží v krásné krajině, obklopené přírodou, která zaujme všechny milovníky přírodních krás.

Stranou všech hlavních tras na výběžku Velkého Luberonu leží prostá vesnice Vaugines s kouzelnými uličkami, lemovanými tradičními domy z místního kamene a s kašnou z r. 1839. Na rozdíl od okolních vesnic kraje nikdy nebyla opevněna hradbami.

Vaugines nabízí také řadu pamětihodností, které stojí za vidění. Pozornost návštěvníků jistě přitáhne mimo jiné starý románský kostel, který se stal známý pro Pagnol. Okolí Vaugines nabízí návštěvníkům velké množství turistických cest, po kterých se mohou vydat na nejrůznější výlety po celém kraji.

Tipy na výlety
Lubéron tvoří vápencové pohoří táhnoucí se od Manosque k Cavaillonu a údolí na obou jeho stranách. Návštěva této krajiny levandulových polí a vinic může nabídnout množství vesnic na kopci, velkolepá horská panoramata a skvělé pěší túry.

Malinká Bonnieux na vrcholu kopce nabízí nádherný výhled do údolí a také Musée de la Boulangerie – pekařské muzeum.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie