Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golfe Juan - informace o letovisku

Oblíbené prázdninové letovisko Golfe Juan najdete mezi Antibes a Cannes při zálivu Golfe Juan, na úpatí kopce, kterému dominuje světoznámé centrum keramiky Vallauris. Letovisko Golfe Juan se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurového pobřeží. Golfe Juan leží 6 km od Antibes, 7 km od Cannes, 34 km od Nice, 51 km od St. Raphael a 55 km od Monaca. Golfe Juan je chráněné oranžovníky a mimosovými lesy od větru Mistral, studeného severo-západního větru. Středisko leží v krásné přírodě uprostřed rozlehlé zátoky a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Pouhých 5 km od Cannes a 20 km od mezinárodního letiště v Nice podél hezkých pláží vyrostly v posledních letech nové moderní rezidence s prázdninovými byty. Je to ideální místo pro všechny, kdo hledají kvalitní služby v letovisku, které není příliš rušné a zachovává si atmosféru poklidného lázeňského místa a přístavu.

V Golfe Juan je mnoho kulturních možností. Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde diskotéka a muzeum. Golfe Juan má také sportovní přístav. Letovisko nabízí písečnou pláž a možnost věnovat se vodním i jiným sportům. Sportovní nadšenci zde mohou relaxovat při potápění, plachtění a vodním lyžování. V Golfe Juan je také škola plachtění. Dále se zde můžete věnovat rybaření nebo turistice. V okolí Golfe Juan je mnoho turistických cest.

Návštěvníci zde najdou klasickou pobřežní promenádu s obchůdky, restauracemi, prodejnami suvenýrů a velice rušným večerním životem. Podél nádherných písčitých pláží vyrostly v posledních letech moderní rezidence s prázdninovými byty a vily známých osobností. Letovisko Golfe Juan proslavil pobyt Pabla Picassa, který zde žil a tvořil, a jehož muzeum je možno zde navštívit. Právě tady se také 1. března 1815 vylodil Napoleon, aby nastolil stodenní císařství.

Tip na výlet

K večerním vycházkám a kratším výletům zve nejen bezprostřední okolí, ale i město Antibes, 5 km vzdálené Cannes nebo příjemné okolí nového přístavu.

Vallauris, nedaleko od Cannes, vděčí za svou proslulost Pablu Picassovi, který znovu oživil pověst Vallauris jako centra hrnčířství tím, že pracoval ve zdejším keramickém ateliéru. Zdejší Galerie Madoura, kde Picasso pracoval, je stále ještě místem s velmi kvalitní, nicméně drahou keramikou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie